Announcement

Collapse
No announcement yet.

Forum Kuralları

Collapse

1) Forum kullanıcıları ve forumdan yararlanan herkes ARED’in etik değerlerine saygı duymak ve site kurallarına uymakla yükümlüdür.

2) ARED web sitesi ve ARED Forumu’na katkıda bulunan, okuyucu olarak katılan ve bu kaynaklardan yararlanan herkes, bu platformların kurallarını, yükümlülüklerini, telif haklarıyla ilgili kısıtlamaları ve kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Bunlara aykırı davranışların cezai sonuçları olabileceğini anladıklarını onaylarlar.

3) Forum, kurumumuz adına ticari gelir elde etme amacı gütmemektedir. Forumda, Açıkhava Reklam Sektörü’ne dair bilgi paylaşımı, sektörel bağların geliştirilmesi, sektörel sorunların tartışılabilmesi amacıyla görüş, öneri, eleştiri ve tavsiye paylaşımı amaçlanmaktadır. Site moderatörleri bu faaliyetlere dair kullanım şartlarını değiştirme hakkına sahiptir, değişikliklere dair önceden duyuru yapma yükümlülüğü taşımazlar.

4) ARED Forumu, açıkhava reklamcılarına haber, duyuru, bilgi ve ilanlar aracılığıyla fayda sağlanması ve diyalog ortamı sunulması amacıyla hazırlanmıştır. Forumda yer alan bilgilerin doğruluğu, güvenilirliği, güncelliği, linklerin içeriğiyle ilgili olarak ARED hukuki güvence vermez ve herhangi bir hukuki sorumluluk kabul etmez.

5) ARED web sitesi moderatörleri, kullanıcıların üyeliklerini kabul etmeme ve gerekli gördüklerinde üyelikleri iptal etme konusunda insiyatif kullanmakta özgürdürler. ARED etik değerlerini veya forum kurallarını ihlal eden kimseler uyarı yapılmadan üyelikten çıkarılır.

6) ARED web sitesi moderatörleri, foruma gönderilen mesajları ve cevapları silmekte, taşımakta veya yayımlamamakta özgürdür, kaldırılan içeriklere dair ARED sorumluluk ya da açıklama yapma zorunluluğu taşımaz. İçerik ve mesajların yayın hakları ARED’e aittir, bu paylaşımların silinmesi ve değiştirilmesi ARED moderatörlerinin insiyatifindedir, bu yönde talepler moderasyon tarafından değerlendirilir ancak son karar yine moderasyona aittir.

7) Forumda paylaşılan içerikler teknik ya da başka problemlerden dolayı kaybolabilir, ARED Forumu paylaşımları kesintisiz ve daimi olarak sunma yükümlülüğü taşımaz.

8) Site ve forum kullanıcıları, kişi ve kurumların Fikri ve Sınai Mülkiyet haklarına saygı göstermek zorunluluğunu taşır. Site içeriği, ARED ve paylaşım sahibinin izni olmadan başka platformlarda paylaşılamaz.

9) Kullanıcılar, paylaşımları ve üyelik bilgilerinin ARED veritabanında saklanacağını kabul ederler. bilgileriniz gizli tutulur

Forum İçerik Kuralları

1) Foruma gönderilen mesajlar bireylere ve insan haklarına saygılı olmalıdır. Hakaret, aşağılama, kabalık ve küfür içeren mesajlar yasaktır.

2) Paylaşılan mesajlar, forum ve konu başlıklarına uygun nitelikte, nezaket ve mantık çerçevesinde olmalıdır. Açılan konular ve tartışmalar açıkhava reklam sektörüne yönelik sektörel limitasyonlar içerinde olmalıdır.

3) Cinsiyet, din, dil, ırk, etnisite, siyasi, ideolojik, cinsel yönelim ve sınıfsal ayrımcılık mesajı taşıyan, kişilik haklarını ihlal eden, ahlak kurallarına uymayan, iftira, tehdit, nefret söylemi içeren ve forum huzurunu bozacak tüm içerik/mesaj ve linklerin paylaşımı yasaktır.

4) Diğer firmaları kötüleyici, haksız rekabeti teşvik eden mesajlar silinecektir.

 

Working...
X